Віце-прем'єр-міністр - Міністр культури В'ячеслав Кириленко відвідав церемонію відкриття 6-го Одеського міжнародного кінофестивалю
11.07.2015 | 15:14
Прес-служба Міністерства культури
 

Вітаючи гостей та учасників культурної події, В’ячеслав Кириленко відзначив, що сьогодні українцям потрібні позитивні емоції і якісне українське кіно.

«Людям потрібна правда, потрібні хороші емоції. Це може дати сучасне якісне українське кіно, і такі фільми ви побачите в програмі Одеського кінофестивалю», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

У міжнародній програмі фестивалю – 12 кінострічок, в тому числі українські фільми Анатолія Матешко «Captum» і Єви Нейман «Піснь пісень». 6 фільмів – у національній конкурсній програмі повного метру, 18 – у національній програмі короткометражних стрічок. Фільми, присвячені Майдану, анексії Криму та військовим діям на території України, будуть продемонстровані в окремих програмах «Шлях до свободи» та «Одеса в огні: окупація/звільнення».

В рамках фестивалю відбудеться Film Industry Office – чотириденна програма з дискусій, круглих столів та пітчингів для українських та іноземних фахівців у кіноіндустрії, спрямована на розвиток українського кіновиробництва, копродукції та дистрибуції. Українські кінематографісти проведуть зустрічі в рамках Національної майстерні.

Фестиваль триватиме до 18 липня.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248321736