Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
17.07.2015 | 13:19
Прес-служба Державної прикордонної служби
 

Підрозділи Держприкордонслужби здійснюють охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями. Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається напруженою.

Протягом доби незаконні збройні формування продовжували порушувати режим припинення вогню. Тричі снайпери російських найманців вели вогонь по блокпосту «Мар’їнка», на якому несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. Також терористи обстрілювали з мінометів блокпост «Березове». Постраждалих серед українських військових немає.

У межах Донецької та Луганської областей зафіксовано політ 2 безпілотників, які російські найманці використовувати для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових.

У контрольному пункті «Березове» прикордонний наряд виявив громадянина Австрії з підробленою перепусткою. Для з’ясування всіх обставин правопорушення затриманого передали співробітникам СБУ в Донецькій області.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу затримано 5 транспортних засоби, які перевозили вантажі вартістю майже 300 тисяч  гривень. Належних документів на вантаж не було, крім того, автіки рухалися в об’їзд контрольних пунктів. Наразі їх передали представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248339774