На Дніпропетровщині учасники АТО отримають більше 1 607 гектарів землі
21.07.2015 | 18:34
Прес-служба Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру
 

З початку запровадження ініціативи про безкоштовне забезпечення учасників АТО земельними ділянками у Дніпропетровській області землевпорядники надали військовослужбовцям 1 218 дозволів на розробку проектів землеустрою на земельні ділянки площею 1 607,61 гектара.

Із загальної кількості земель 812 ділянок площею 1 560,39 га учасники АТО планують використати для ведення особистого селянського господарства. Ще 379 земельних наділів площею 44,16 га – для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських споруд. Для індивідуального садівництва та дачного будівництва військовослужбовцям виділили 27 ділянок площею 3,06 га. Решта дозволів знаходиться на розгляді у землевпорядній службі.

На сьогодні у області 2 171 військовий звернувся до держави або органів місцевого самоврядування за отриманням земельного наділу. Лише з початку липня 2015 року органи земельних ресурсів Дніпропетровщини отримали 107 заяв від бійців АТО. За результатами їх розгляду військовим надали 36 дозволів на розробку документації із землеустрою для відведення землі. Інші звернення продовжують опрацьовувати.

«Звернення від учасників АТО землевпорядники розглядають у першочерговому порядку. Ми продовжуємо пошук вільних земельних масивів, які можуть бути передані у власність військовослужбовцям та їх родинам», - відзначила керівник землевпорядної служби області Ольга Гугніна.

 

Довідково

У 2015 році бійцям АТО та членам їх сімей з бюджету Дніпропетровської області виділили 1,26 млн. грн. на безоплатну розробку документації із землеустрою. Тривають організаційні заходи, оголошено конкурс із визначення виконавця робіт по розробці проектів землеустрою.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248349836