50-річчя прем`єри "Тіней забутих предків" розпочнеться 28 серпня урочистостями в Карпатах
23.07.2015 | 16:32
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра - Міністра культури
 

Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури В’ячеслав Кириленко провів нараду, присвячену Плану заходів з відзначення 50-річчя прем`єри художнього фільму «Тіні забутих предків». Ювілейна дата відзначається цього року офіційно.

Зокрема, вирішено розпочати урочистості 28-30 серпня у Верховинському районі Івано-Франківської області, де відбувались зйомки фільму. 4 вересня планується провести урочистий вечір до ювілею фільму із демонстрацією відреставрованої версії в кінотеатрі «Україна» (м. Київ), де 50 років тому власне і відбулась прем`єра. Цього дня відбудеться одночасний показ відновленої версії стрічки у великих містах України просто неба і в місцевих кінотеатрах. До дня ювілею також буде видано буклети про історію створення стрічки та випущено відеоролик.

11 вересня, до Дня українського кіно урочистий захід відбудеться на Національній кіностудії ім. О. Довженка. Також у рамках святкування ювілею прем`єри «Тіней забутих предків» на кінець жовтня планується тематична виставка в Національному художньому музеї України.

У засіданні взяли участь Голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко, народна артистка Лариса Кадочникова, генеральний директор Національного центру О. Довженка Іван Козленко, представник ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1» Андрій Гаврилишин, генеральний директор Національної кіностудії ім. О. Довженка Олесь Янчук, голова Національної спілки кінематографістів Сергій Тримбач та музикант, куратор виставок Павло Гудімов.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248357881