На Кіровоградщині близько 1,7 мільйона гривень спрямували на проведення робіт із землеустрою
30.07.2015 | 16:58
Прес-служба Державної служби з питань геодезії, картографії та кадасту
 

У Кіровоградській області на розвиток земельних фондів цього року використали 1,69 млн гривень. На потреби землеустрою спрямували кошти, що надійшли у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва.

Значну частину коштів витратили на фінансування робіт по інвентаризації земель – 1,5 млн. гривень. Майже 188 тис. грн. землевпорядна служба Кіровоградської області використала на проведення нормативної грошової оцінки земельних масивів та 1,3 тис. грн. на розроблення робочих проектів землеустрою з охорони земель.

«Фахівці землевпорядної служби контролюють своєчасність надходжень до бюджетів у порядку компенсації втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва. Кошти ми спрямовуємо на розвиток земельних ресурсів Кіровоградщини», - коментують кіровоградські землевпорядники.

Довідково:

Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248372857