Уряд затвердив фінансовий план Іллічівського порту
12.08.2015 | 17:38
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра
 

У середу, 12 серпня, Уряд затвердив фінансовий план державного підприємства «Іллічівський морський торговельний порт».

Фінансовий план ДП «Іллічівський морський торговельний порт» на 2015 рік передбачає отримання доходів у розмірі 1,8 млрд. грн. Чистий прибуток планується у розмірі 487,7 млн. грн. До Державного бюджету України та цільових фондів передбачається спрямувати 783,7 млн грн. Загальна сума витрат порту становитиме 1,3 млрд. грн. Залучення кредитних ресурсів у 2015 році не планується.

Відповідно до фінплану порт планує спрямувати інвестиції на свою модернізацію. Зокрема, йдеться про облаштування майданчика для обробки списаних суден та металобрухту, побудови трьох індивідуальних котелень та закупки нового буксира.

«Крім того, що через Іллічівський порт Україна підтримує торговельні відносини майже із сотнею країн, це підприємство також забезпечує роботою понад 4 тис. українців. Тому дуже важливо, щоб порт працював ефективно, і тим самим наші міжнародні економічні зв’язки зміцнювалися. Також хочу наголосити, що сьогодні українські порти відіграють важливу роль у підготовці енергетики до нового опалювального сезону», - прокоментував прийняте рішення Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський.

Нагадаємо, що за результатами засідання Урядового комітету з питань розвитку інфраструктури та екологічної політики під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Валерія Вощевського було схвалено проект розпорядження Уряду «Про затвердження фінансового плану державного підприємства «Іллічівський морський торговельний порт».

Довідково

 Іллічівський морський торговельний порт — сучасний міжнародний високомеханізований універсальний транспортний вузол, що спеціалізується на перевантаженні генеральних, наливних, насипних і навалювальних вантажів. Він є один з найбільших портів України, розташований на берегах Сухого лиману в 12 милях західніше Одеси. 

Порт займає ключове положення на стику головних транспортних шляхів між Європою і Азією, Північчю і Півднем, Центральною і Східною Європою, промислово розвиненими районами України, Росії, Казахстану та морськими комунікаціями, що ведуть через Середземне море в Атлантику та Індійський океан.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248406131