Держфінінспекція в Дніпропетровській області за січень - липень ц.р. відшкодувала втрат на 16 млн. грн.
20.08.2015 | 09:55
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ ФІНАНСОВОЇ ІНСПЕКЦІЇ
 

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області упродовж січня – липня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 16 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств та установ прийняли 90 управлінських рішень.

До суду пред’явлено 22 позови щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму більш як 57 млн. грн.

За матеріалами ревізій та перевірок, а також за результатами участі фахівців інспекції в перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 43 досудові розслідування і вручено 13 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За недотримання фінансової дисципліни 178 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 52 – до дисциплінарної та матеріальної, 1 особу звільнено із займаної посади.

З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 21 млн. грн.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248419696