Землевпорядники Волині запропонують інвесторам 99 земельних ділянок для ведення бізнесу
21.08.2015 | 12:20
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
 

У Волинській області землевпорядна служба визначила 99 привабливих для ведення бізнесу земельних ділянок несільськогосподарського призначення. Інвесторам запропонують вкласти кошти у розвиток економічного потенціалу регіону.

Волинські землевпорядники визначили із земель державної та комунальної власності вільні інвестиційно-привабливі наділи загальною площею 506 гектарів. Бізнесу запропонують придбати землю або взяти її в оренду для реалізації інвестпроектів. Планується продати право власності на 35 ділянок площею 223,2 гектари. Ще 64 наділи  площею 282,5 га нададуть в оренду.

Найбільшу кількість земель, включених до переліку інвестиційно-привабливих земельних ділянок, визначили у м. Ковель (137,9 га), м. Нововолинськ (73,4 га), Любомльському та Луцькому районах (72,4 та 53,2 га відповідно).

Інвесторам запропонують землі для широкого спектру діяльності. До переліку включені земельні ділянки для будівництва об’єктів промислового, комерційного та рекреаційного призначення, житлового будівництва, розміщення логістичних центрів, регіональних гуртових ринків сільськогосподарської продукції та об’єктів дорожньої інфраструктури.

«Волинська область є прикордонною. Вже зараз інвестори цікавляться перспективами ведення бізнесу в регіоні. Ми впевнені, що залучення як вітчизняних так і іноземних інвестицій стане поштовхом для подальшого економічного розвитку Волині», - відзначив в.о начальника Головного управління Держгеокадастру в області Василь Василенко.

Довідково

Інформація про інвестиційно-привабливі ділянки, їх перелік, розміщені на сайті Головного управління Держгеокадастру у Волинській області.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248423093