Олексій Павленко: Розвиток альтернативної енергетики важливий для аграрного сектору України
25.08.2015 | 13:31
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА
 

«За складних економічних умов використання альтернативних джерел енергії має суттєве значення для забезпечення стійкого розвитку аграрного сектору України», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час робочого візиту до фермерського господарства «Омельяненко» на Кіровоградщині.

Фермерське господарство «Омельяненко» має в обробітку близько 5,2 тисяч га землі та спеціалізується на виробництві зернових та технічних культур, пріоритетним напрямком є вирощування кукурудзи.

До виробничих потужностей підприємства належать 2 елеватори (потужністю 9 тис тонн та 12 тис тонн). На даний час триває будівництво елеватора  потужністю 40 тис. тонн.

Підприємство активно інвестує у відновлювані джерела енергії, побудувавши офісну будівлю, яка повністю опалюється за допомогою теплових насосів.

Так, у 2012 році у с. Іванівка збудовано першу в області сонячну електростанцію потужністю 1,3 МВт  вартістю 26,9 млн. гривень.

У 2014 році введено в експлуатацію рухому наземну сонячну електростанцію потужністю 90 кВт, де впроваджено унікальну систему управління режимами роботи сонячної електростанції, а також динамічну систему стеження за сонцем.

«Наразі Україна знаходиться на шляху до стійкої енергетичної незалежності. Зокрема, ми маємо хороший потенціал для виробництва біоетанолу, невичерпним джерелом для якого є вітчизняний аграрний сектор. Інвестиційний напрям діяльності ФГ «Омельяненко» є хорошим прикладом внеску у енергетичну безпеку нашої держави», - наголосив Міністр Олексій Павленко.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248429417