На кордоні прикордонники здійснили оформлення гуманітарних вантажів, які направляються для жителів окупованої території
29.08.2015 | 15:40
Прес-служба Державної прикордонної служби
 

Учора прикордонники Мостиського, Чопського загонів та ОВВ «Краматорськ» здійснили оформлення гуманітарної допомоги від благодійних організації «Крила Надії», «Альтаір», «Українське християнське церковне братство» та «Дотик».

Так, учора прикордонники, які несуть службу у контрольному пункті в'їзду/виїзду «Зайцеве», що на лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями, здійснили оформлення вантажу від управління ООН з координації гуманітарних справ під егідою Всесвітньої продовольчої програми, яка слідувала за маршрутом  «Дніпропетровськ – Горлівка». 7 вантажних автомобілів перевозили для жителів окупованої території постільну білизну та будівельні матеріали.

Також прикордонники Мостиського загону у пунктах пропуску «Шегині» та «Краківець» здійснили оформлення трьох вантажів гуманітарного призначення з одягом та взуттям та в якості гуманітарної допомоги прослідувала швидка допомога марки «Фіат Дукато» під керуванням громадянина України. Вантажі прибули з Італії, США та Великобританії. Крім того, прикордонники Чопського загону у пункті пропуску «Тиса» оформили гуманітарну допомогу з Німеччини.

 

Державна прикордонна служба повідомляє, що у разі виникнення  проблемних питань під час оформлення гуманітарних вантажів, можна звертатися за телефонами:

начальник управління прикордонного контролю Департаменту охорони державного кордону Адміністрації Держприкордонслужби: (044) 239-84-54

відділ організації та технологій прикордонного контролю управління прикордонного контролю Департаменту охорони державного кордону Адміністрації Держприкордонслужби: (044) 527-63-67 або (044) 527-62-63

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248442746