Голова Казначейства обговорює з колективами Львівщини стратегічні напрямки реформування
03.09.2015 | 19:05
Прес-служба Державної казначейської служби
 

3-5 вересня Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз перебуває з робочою поїздкою у Львівській області.

З вересня Голова Казначейства відвідала Бродівський, Золочівський, Перемишлянський, Буський та Радехівський райони, де провела зустрічі з казначейськими колективами, очільниками місцевої влади, міськими, сільськими та селищними головами, керівниками фінансових органів, розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів.

Протягом зазначених зустрічей обговорено стратегічні напрямки реформування бюджетного законодавства, новації в роботі органів Казначейства в процесі обслуговування бюджетних коштів, а також практичні питання застосування законодавчо-нормативних актів, що регулюють бюджетний процес та міжбюджетні відносини, використання коштів освітньої та медичної субвенції, обслуговування коштів місцевих бюджетів в установах банків та розміщення їх на депозитних рахунках, виконання вимог Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» тощо.

Також Тетяна Слюз в своїх виступах інформувала про переваги переходу на систему дистанційного обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство»: можливість працювати з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів в режимі реального часу та зменшення витрат на відрядження, оптимізацію руху документів.

4 та 5 вересня заплановано проведення аналогічних зустрічей Голови Казначейства України в Кам’янка-Бузькому, Сокальському, Жовківському, Яворівському, Стрийському, Жидачівському, Миколаївському районах області, а також місті Червонограді Львівської області.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248455304