Оксана Рейтер обговорила пріоритетні напрямки розвитку в Україні мережі міжнародних транспортних коридорів у рамках роботи Європейської економічної комісії ООН
08.09.2015 | 14:29
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ
 

7 вересня у Женеві (Швейцарська Конфедерація) в рамках 28-ої сесії Робочої групи щодо тенденцій транспорту Комітету по внутрішньому транспорту Європейської економічної комісії ООН відбувся семінар на тему «Автотранспортні та залізничні транспортні коридори Європи та Азії».

Під час заходу заступник Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Оксана Рейтер звернулася до учасників із привітальним словом та виступила з доповіддю на тему «Перспективи та виклики інтеграції української транспортної мережі до Євразійського транспортного простору».

За словами Оксани Рейтер, українські реформи у транспортній сфері створюють необхідні передумови для ефективного використання Україною її транзитного потенціалу. «Ефективна реалізація транзитного потенціалу України, підвищення конкурентоспроможності українського транспорту на міжнародному ринку транспортних послуг є в числі цілей Транспортної стратегії України до 2020 року. Зокрема, розвиток мультимодальних перевезень є одним із пріоритетних напрямків, які мають стратегічне значення для інтеграції України у світову транспортну систему», – наголосила заступник Міністра.

Під час проведення семінару представники різних ініціатив і проектів з розвитку транспортних коридорів в Європі та Азії, а також експерти міжнародних фінансових установ презентували свої дослідження та оптимальну практику у сфері розвитку коридорів і обмінялися інформацією з цих питань.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248464549