Держфінінспекція в Черкаській області за 8 місяців 2015 року відшкодувала втрат на 22,5 млн. грн.
29.09.2015 | 09:27
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ ФІНАНСОВОЇ ІНСПЕКЦІЇ
 

Фахівці Держфінінспекції в Черкаській області протягом січня – серпня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 22,5 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 71 управлінське рішення.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 38 досудових розслідувань.

Задля максимального відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду пред’явлено 19 позовів на загальну суму понад 6,4 млн. грн.

У 245 випадках до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За вчинені фінансові порушення 463 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 108 – до дисциплінарної та матеріальної, 15 осіб звільнено із займаних посад.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 16,5 млн. грн.

a

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248514735