У Волинській області виставлять на земельні аукціони права оренди та власності на ділянки площею понад 290 гектарів
30.09.2015 | 11:07
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
 

У жовтні на Волині землевпорядна служба запланувала провести вісім земельних аукціонів. На торгах інвесторам запропонують взяти в оренду та придбати у власність загалом 21 земельну ділянку площею 292,62 гектари.

Земельні наділи різного цільового призначення розташовані на території Ківерцівського, Горохівського, Іваничівського, Камінь-Каширського, Рожищенського та Ратнівського районів, а також у місті Ковель Волинської області.

На аукціоні запропонують взяти в оренду 17 земельних ділянок загальною площею 291,8 гектара. Землі призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, будівництва, обслуговування об’єктів торгівлі та добудов. Сумарна стартова вартість прав оренди всіх наділів становить 244,4 тис. гривень.

Ще чотири земельні ділянки площею 0,82 га землевпорядники планують виставити на продаж. Стартова ціна права власності на наділи складає 392,5 тис. гривень.

Землевпорядники Волині зазначають: практика проведення земельних торгів в регіоні свідчить, що в ході конкурентної боротьби стартові цифри зростають в середньому на 30%.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248518284