Розпочато черговий етап інформаційно-роз'яснювальної кампанії щодо децентралізації влади
09.10.2015 | 10:24
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
 

Комунікативна група при Центральному офісі реформ розпочала роботу над черговим етапом інформаційно-роз’яснювальної кампанії децентралізації влади.

За дорученням Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства відбулося засідання Комунікативної групи з питань реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади за участі експертів Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO та Шведсько-українського проекту  «Підтримка децентралізації в Україні».

Комунікативна група обговорила ключові напрямки чергового етапу інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо переваг реформованої системи місцевого самоврядування, підвищення спроможності територіальних громад та перетворення гіперцентралізованої системи влади у систему влади європейського зразка у контексті змін до Конституції України.

Учасники засідання відзначили, що важливим є забезпечення якісної комунікації реформи саме на основі запитів суспільства. Перед  Комунікативною групою поставлено мету донести до громадян України повну інформацію про сутність змін до Конституції України в частині децентралізації влади і перспективи реформування місцевого самоврядування та пов’язані з цим системні перетворення, що створять умови та потенціал для сталого розвитку сіл, селищ, міст а також підвищення якості життя громадян.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248541879