У січні - вересні 2015 року Держфінінспекція в Черкаській області відшкодувала втрат на 30,6 млн. грн.
19.10.2015 | 09:20
ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ
 

Фахівці Держфінінспекції в Черкаській області протягом січня – вересня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 30,6 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 92 управлінські рішення.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 43 досудові розслідування.

До суду пред’явлено 19 позовів щодо відшкодування втрат ресурсів на загальну суму понад 6,4 млн. грн.

У 265 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовані заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За вчинені фінансові порушення 544 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 123 – до дисциплінарної та матеріальної, 16 осіб звільнено із займаних посад.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 17,4 млн. грн.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248561450