Спеціальним Комітетом Ради Європи Moneyval схвалено Звіт України у сфері боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму
30.10.2015 | 09:53
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ
 

Делегація України на чолі з представником Державної служби фінансового моніторингу України у період з 14 по 18 вересня п.р. у м. Страсбург, Французька Республіка, взяла участь у 48 Пленарному засіданні Спеціального Комітету експертів Ради Європи з питань взаємної оцінки заходів боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму (Moneyval).

Під час Пленарного засідання Moneyval українською делегацією було презентовано третю доповідь стосовно прогресу в Україні у сфері боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму.

За результатами обговорення Звіту прогресу України, Комітет Moneyval схвалив представлену Україною інформацію та позитивно відзначив заходи, які вживаються Кабінетом Міністрів України у зазначеній сфері.

Своїм офіційним листом на ім’я Голови Держфінмоніторингу Ігоря Черкаського, Голова Комітету Moneyval Антон Бартоло підтвердив, що Moneyval задоволений наданою Україною інформацією та досягнутим прогресом у сфері боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму в Україні, та схвалює Звіт про досягнуті результати.

Зазначена оцінка європейського співтовариства, у тому числі і позитивний результат місії експертів Європейського Союзу щодо виконання Україною вимог з лібералізації візового режиму у сфері боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму, свідчать про цілеспрямовані та результативні кроки України у реформуванні національної системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Довідково

Спеціальний Комітет експертів Ради Європи з питань взаємної оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансування тероризму (Moneyval) був створений у 1997 році і є головним механізмом моніторингу в Європейському Союзі у цій сфері.

Комітет Moneyval здійснює оцінку відповідності країн-членів усім міжнародним стандартам у правовому, фінансовому та правоохоронному секторах шляхом надання експертної оцінки у ході взаємних оцінок у сфері протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248592424