За 10 місяців 2015 року Держфінінспекція у Вінницькій області відшкодувала втрат на 23,5 млн. грн.
16.11.2015 | 09:50
ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ
 

Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області протягом січня – жовтня  2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 23,5 млн. грн.

 За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 122 управлінські рішення.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 30 досудових розслідувань та вручили 9 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено 58 позовів щодо відшкодування втрат на загальну суму понад 46 млн. грн.

У 71 випадку до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень та асигнувань.

За вчинені фінансові порушення 270 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 83 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 5 осіб звільнено із займаних посад.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 54 млн. грн.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248631470