Уряд забезпечує належне фінансування закладів охорони здоров'я Донецької області
17.11.2015 | 16:52
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Кабінет Міністрів на засіданні, яке відбулося 11 листопада, прийняв розпорядження № 1154-р «Про перерозподіл обсягу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2015 році».

Перерозподіл відповідної субвенції Урядом регламентується  статтею 29 Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», постановою Кабінету Міністрів України від 23 січня 2015 року № 11 «Деякі питання надання медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» та здійснюється у зв’язку зі зміною встановлення меж Артемівського району Донецької області та змінами в адміністративно-територіальному устрої Донецької області. Зокрема, для Артемівського району збільшено розмір видатків на 7 760,3 тис. гривень. Також зросте фінансування медичних потреб для Маріуполя на 841 тис. гривень.

Ухвалення цього нормативно-правового акта дозволить здійснити  перерозподіл обсягу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам з метою недопущення зриву лікувального процесу, виникнення соціальної напруги через заборгованість з соціальних виплат, оплати комунальних послуг та забезпечення належного фінансування закладів охорони здоров’я Донецької області.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248636485