За січень - жовтень 2015 року Держфінінспекція в Дніпропетровській області відшкодувала втрат на 23 млн. грн.
20.11.2015 | 09:34
ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ
 

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області протягом січня – жовтня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 23 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 151 управлінське рішення.

До суду пред’явлено 76 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 133 млн. грн.

За матеріалами контрольних заходів, а також за результатами участі фахівців інспекції в перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 53 досудові розслідування і вручено 17 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За недотримання фінансової дисципліни 313 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 95 – до дисциплінарної та матеріальної, 2 осіб звільнено із займаних посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, які підлягають державному фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 132 млн. грн.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248645111