Олексій Павленко: Досвід Латвії допоможе адаптувати національне законодавство до вимог ЄС
23.11.2015 | 12:27
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ
 

«Латвійська Республіка є важливим торгівельним партнером України у Європі. За результатами 10 місяців 2015 року товарообіг сільськогосподарської продукції склав 38,7 млн. дол. США», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час зустрічі з Міністром сільського господарства Латвії Янісом Дуклавосом в м.Рига, Латвія.

В рамках зустрічі було обговорено  перспективи двосторонніх проектів у сфері сільського, лісового та рибного господарства. Зокрема, Олексій Павленко  запропонував використовувати досвід Латвії у законодавчому забезпеченні у сфері охорони, збереження та відновлення родючості ґрунтів, а також продовжити двосторонню співпрацю у питаннях  безпеки харчових продуктів, сертифікації та стандартизації органічної продукції та адаптації відповідного законодавства до європейських норм.

Олексій Павленко нагадав, що в рамках візиту Президента Латвійської Республіки в Україну 27 жовтня підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Міністерством сільського господарства Латвійської Республіки. За словами українського міністра, цей Меморандум став черговим підтвердженням плідної співпраці між обома країнами, спрямованої на встановлення довгострокових відносин в аграрній сфері.

 «Вивчення досвіду Латвії допоможе реформувати сільське, лісове та рибне господарство в Україні з метою переходу галузей на європейські принципи функціонування» - наголосив Олексій Павленко.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248648992