В АМКУ проведено місію з питань створення в Україні системи моніторингу та контролю за наданням державної допомоги
23.11.2015 | 15:27
АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ
 

17-20 листопада в Антимонопольному комітеті України представниками групи ЄС з підтримки України проведено місію з питань створення в Україні системи моніторингу та контролю за наданням державної допомоги (в рамках програми TAIEX).

 Есперти Місії Крістофер Кірбі та Дорота Мальгін зустрілися з державними уповноваженими Антимонопольного комітету України Анною Артеменко та Світланою Панаіотіді, а також представниками робочої групи з питань розроблення проектів нормативно-правових актів, передбачених Законом України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» з метою обговорення актуальних питань.

Експертами презентовано досвід створення системи моніторингу та контролю за наданням державної допомоги країн Європи, зокрема Великобританії, Польщі та Македонії.

Підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС вимагає від Антимонопольного комітету України виконання ряду зобов’язань та ставить нові виклики. Експерти Місії високо оцінили прагнення Комітету до здійснення реформ та запевнили у всебічній підтримці для подальшого вдосконалення діяльності Комітету та гармонізації зі стандартами ЄС.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248650300