Міністр закордонних справ України візьме участь у засіданні Комісії Україна-НАТО
30.11.2015 | 17:10
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ
 

1-2 грудня ц.р. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснить візит до Королівства Бельгія для участі у міністерських заходах у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.

Міністр закордонних справ України візьме участь у засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні глав зовнішньополітичних відомств, в ході якого поінформує про поточну безпекову ситуацію на Сході України, існування небезпеки поновлення насильства та збільшення останнім часом випадків порушення режиму припинення вогню  з боку незаконних збройних формувань, які діють на території окремих районів Донецької та Луганської областей України.

Також планується обговорити результати виконання Україною у 2015 році Річної національної програми та окреслити пріоритети на ближчу перспективу, зокрема у контексті проведення Саміту НАТО у Варшаві у липні 2016 року.

Павло Клімкін проведене низку двосторонніх зустрічей і візьме участь у засіданні Північноатлантичної Ради НАТО у форматі держав-контрибуторів місії під проводом НАТО в Ісламській Республіці Афганістан «Рішуча підтримка».

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248667781