На ярмарках вакансій активно пропонуються посади служби за контрактом у Збройних Силах України
02.12.2015 | 17:25
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
 

Для всіх, хто цікавиться умовами та перспективами служби за контрактом, у Рівному відбувся ярмарок вакантних посад однієї з військових частин оперативного командування «Захід».

У заході взяли участь командир військової частини, офіцер-юрисконсульт, начальник фінансово-економічної служби, психолог батальйону. Також прийшли військовослужбовці служби за контрактом, які прослужили в лавах Збройних Силах України тривалий час, та строковики, котрі планують стати контрактниками.

Серед найбільш актуальних були питання грошового, медичного, речового забезпечення, перспективи посилення соціальних гарантій контрактникам, а також можливість призову на військову службу за контрактом на офіцерську посаду з подальшим отриманням офіцерського звання.

У Харківському міському центрі зайнятості також відбувся подібний захід. Представники кадрових структур ознайомили жителів області з порядком проходження військової служби на професійній основі в лавах Збройних Сил України та інших військових формуваннях.

Загалом у 2015 році майже 600 хлопців та дівчат з Харківщини підписали перші контракти та приступили до професійної військової служби.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248675428