Землевпорядники Житомирщини спрямували понад 1,7 мільйона гривень на охорону земель
07.12.2015 | 11:06
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
 

У Житомирській області на землевпорядні, землеоціночні роботи та заходи з охорони земель з початку року витратили 1,732 млн. гривень. Фінансовий ресурс отримали від надходжень в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв.

З цієї суми територіальні громади області спрямували 1,018 млн. грн. на поліпшення сільськогосподарських і лісогосподарських угідь та інші заходи з охорони земель. На проведення інвентаризації використали 376,8 тис. гривень. Ще на 319,3 тис. грн. профінансували роботи з нормативної грошової оцінки земель.

У поточному році в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв, до місцевих бюджетів області надійшло 1,241 млн. гривень.

Сумарно на спеціальних рахунках місцевих рад знаходиться 23,56 млн. грн., що надійшли в порядку відшкодування втрат. Із них на рахунках міст обласного значення – 232,47 тис. грн., районних рад – 1,7 млн. грн., сільських, селищних і міських рад – 21,1 млн. грн.

Кошти планують використовувати на проведення інвентаризації та нормативної грошової оцінки земель, заходи з охорони та поліпшення стану земельних ресурсів.

Довідково

Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації, нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248684630