Юрій Стець: До завершення реформи іномовлення залишився підпис Президента України
08.12.2015 | 17:01
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
 

Сьогодні, 8 грудня 2015 року, Верховна Рада України проголосувала в другому читанні за законопроект Міністерства інформаційної політики України «Про систему іномовлення України», внесений Урядом до Парламенту від 13.07.2015 за № 2334а.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець: «До завершення реформи іномовлення України залишився лише підпис під законопроектом Президента України. Мультимедійна платформа іномовлення України стане офіційним потужним інструментом України в боротьбі з пропагандою у всьому світі, а телеканал UATV  буде офіційним голосом України».

Метою законопроекту є забезпечення доступу іноземної аудиторії, в тому числі української діаспори до об’єктивної, актуальної та повної інформації про події в Україні, формування та підтримання позитивного іміджу України у світі шляхом оперативного, об’єктивного інформування про події в Україні, офіційну внутрішню і зовнішню політику та позицію держави, діяльність державних органів.

Зазначимо, що 1 жовтня 2015 року відбувся запуск Мультимедійної платформи іномовлення України, правовим рушієм для якої стане вищезгаданий законопроект. Після підписання законопроекту Президентом України МІП завершить реформу іномовлення України.

Нагадаємо, 4 листопада за результатами голосування Парламентом прийнято за основу в першому читанні законопроект про систему іномовлення. Після першого читання профільний Комітет вніс пропозиції народних депутатів і проект закону було винесено на друге читання сьогодні, 8 грудня 2015 року. За законопроект у другому читанні проголосували 282 народних депутати.

 

Звіт діяльності МІП за рік

Звіт відновлення мовлення

Крім того, Юрій Стець продемонстрував відеопрезентацію

 своєї діяльності на посаді Міністра інформаційної політики України.
 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248691484