Міністерство освіти і науки України і Британська Рада підписали новий Меморандум про взаєморозуміння
09.12.2015 | 09:25
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
 

8 грудня 2015 року Міністр освіти і науки України Сергій Квіт та Генеральний директор Британської Ради КіранДівейн підписали новий Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки та Британською Радою.

Новий Меморандум окреслює ключові сфери двосторонньої співпраці до 2019 року та грунтується на існуючому співробітництві в галузі освіти. Сторони зобов’язуються співпрацювати з метою більшої обізнаності про освітні системи двох країн, розвивати партнерські зв’язки між вищими, професійно-технічними та загальноосвітніми навчальними закладами, співпрацювати у сфері викладання та вивчення англійської мови, розширювати роботу у секторі педагогічної та післядипломної освіти.

Новий документ є особливо важливим з огляду на активну підтримку Британською Радою національного проекту GoGlobal, спрямованого на підвищення рівня володіння мовою в Україні.

Підписання Меморандуму відбулось в рамках візиту Міністра до Лондону для участі у Днях українських університетів у Великій Британії.

Міністерство освіти і науки висловлює вдячність Британській Раді за активну співпрацю та широке залучення про процесу реформування системи освіти України.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248692502