Прозорий процес відбору до поліції стане запорукою запобігання корупції, - глава Нацполіції
10.12.2015 | 15:49
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
 

Переатестацію діючих працівників поліції, а також відбір нових кандидатів  здійснюватиме рекрутинговий центр. Його відкриття Голова Національної поліції України анонсувала завтра, 11 грудня.

За словами Хатії Деканоідзе, для того, аби відбір кандидатів на службу був чесним і прозорим, 11 грудня відкриється рекрутинговий центр Національної поліції. Він відкривається за підтримки іноземних партнерів України. Через рекрутинговий центр буде здійснюватися як відбір нових кандидатів, так і процес переатестації вже діючих поліцейських. Створення рекрутингового центру передбачене Концепцією "100 днів якості Національної поліції України".

Хатія Деканоідзе запевнила, що до діяльності рекрутингового центру не залучено жодного працівника  Національної поліції. У центрі працюватиме кваліфікована професійна команда, найнята міжнародними партнерами України. Крім того, до процесу відбору і рекрутингу мають долучитися атестаційні комісії, до участі в яких глава Національної поліції України закликала представників громадськості.

"Ще раз закликаю: будь-ласка, якщо ви хочете змінити країну, – приходьте до нас і займайтеся цим процесом. Ми відкриті, і ми співпрацюємо", – підкреслила Хатія Деканоідзе, додавши, що відкритість і прозорість є найкращою зброєю проти корупції.

Крім того, у структурі Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України передбачено створення call-центру, куди громадяни зможуть звернутися при необхідності.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248698097