У МЗС створено самостійний структурний підрозділ - Управління публічної дипломатії
22.12.2015 | 16:13
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ
 

У МЗС створено самостійний структурний підрозділ - Управління публічної дипломатії. Створення Управління означає впровадження в системі Міністерства публічної дипломатії як нового механізму популяризації України у світі та взаємодії з громадськістю.

«Публічна дипломатія України стала реальністю. Ми будемо з урахуванням вже набутого досвіду спільно з іншими органами влади та народною дипломатією ще активніше розказувати світові про Україну», - зазначив Міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Концепція публічної дипломатії вперше цілісно впроваджується в роботу зовнішньополітичного відомства України. Співробітники Управління застосовуватимуть найкращі міжнародні практики публічної дипломатії.

Три основних завдання Управління:

- розвиток відносин з громадськістю, громадськими об’єднаннями та медіа інших країн та України;

- реалізація іміджевих, культурних та інформаційних проектів України за кордоном;

- координація заходів інших органів виконавчої влади у цих сферах.

До компетенції Управління відносяться зв'язки з медіа, в тому числі з он-лайн-платформами, культурна дипломатія та реалізація іміджевих проектів. Управління очолює речниця МЗС Мар'яна Беца.

Створення Управління публічної дипломатії – це черговий крок у реформуванні МЗС задля створення в Україні професійної дипломатичної служби за найкращими світовими зразками.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248724390