У ДСНС обговорили питання функціонування системи цивільного захисту в умовах децентралізації влади
24.12.2015 | 13:31
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
 

24 грудня в ДСНС України під головуванням Першого заступника Голови Служби Олега Мельчуцького відбувся науково-практичний семінар щодо функціонування Єдиної державної системи цивільного захисту в умовах реформування місцевих органів виконавчої влади. Участь у заході взяли члени робочої групи ДСНС щодо удосконалення системи цивільного захисту в  умовах реформування місцевого самоврядування, представники структурних підрозділів апарату та територіальних органів ДСНС, місцевих органів виконавчої влади.

Під час семінару Перший заступник начальника ГУ ДСНС України у Донецькій області Олексій Мігрін поінформував присутніх про стан реалізації пілотного проекту щодо створення системи захисту населення та території в новостворених громадах Донецької області. Пілотний проект реалізується в рамках Меморандуму про співпрацю між ДСНС і Донецькою облдержадміністрацією, що був підписаний у вересні цього року. Відповідно до цього Меморандуму в області вже розпочато реалізацію Плану з реформування системи цивільного захисту регіону: створено 3 територіальні громади, відпрацьовуються питання щодо взаємодії підрозділів ДСНС Донецької області та органів місцевої влади. Загалом на території області функціонуватиме 38 громад.

У ході семінару учасники також обговорили питання функціонування територіальних громад в Україні та їх повноважень у сфері цивільного захисту населення, утворення місцевої пожежної охорони в регіонах, їх взаємодії із підрозділами оперативно-рятувальної служби цивільного захисту. Робота щодо формування ефективної системи цивільного захисту в умовах децентралізації влади триватиме й надалі.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248730690