На Сумщині учасники АТО отримають 1,5 тисячі земельних ділянок
25.12.2015 | 16:16
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
 

На Сумщині учасники АТО отримали дозволи на розробку документації із землеустрою для відведення у власність 1 501 земельної ділянки. Їх загальна площа складає 1187,04 гектара. У землевпорядній службі області надали 64% від усієї кількості дозволів, органи місцевого самоврядування ухвалили 36% рішень.

Військовослужбовці планують використати 561 ділянку для ведення особистого селянського господарства та 447 ділянок для садівництва. Звести будинки на отриманій землі мають намір 493 учасники АТО.

Територіально найбільшу кількість ділянок відведуть у Сумському районі – 514 (з них 76% для ведення садівництва), у Роменському районі – 147 (з яких 63% для особистого селянського господарства), у м. Шостка – 140 та м. Глухів – 97 ділянок для індивідуального житлового будівництва.

Завершили процедуру оформлення землі у власність 217 учасників АТО. Військові отримали ділянки загальною площею 136,8 га, із них 70% - ділянки для індивідуального житлового будівництва.

Усього на Сумщині з моменту запровадження ініціативи про забезпечення землею 2709 учасників АТО звернулись за отриманням ділянок.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248735431