Арсеній Яценюк: Реформа енергосектору дозволила надати субсидії 5,2 мільйона домогосподарств і в 10 разів скоротити дефіцит "Нафтогазу"
29.12.2015 | 18:14
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Реформа енергетичного сектору дозволила надати субсидії 5,2 мільйона домогосподарств і провести повну реорганізацію НАК «Нафтогаз України», що в 10 разів скоротило дефіцит компанії, - підкреслив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у вівторок, 29 грудня, під час прес-конференції за підсумками 2015 року.

Арсеній Яценюк наголосив, що Урядом та ним особисто було прийнято рішення про проведення широкомасштабної реформи енергетичного сектору.

У рамках цієї реформи була проведена повна реорганізація НАК «Нафтогаз України», яка в минулому році дотувалася з державного бюджету - 10 мільярдів доларів, «а в цьому році ми в десять разів скоротили обсяг дотації, і це тільки один мільярд доларів».

Глава Уряду підкреслив, що Уряд повністю змінив цінову політику щодо тарифоутворення в українському енергетичному секторі.

Він підкреслив, що 5,2 мільйона українських домогосподарств вже отримали субсидії: «Кожній сім'ї, яка потребує допомоги від державного бюджету, держава надала пряму субсидію, надала кошти і погасила відповідний ріст цін і тарифів та скомпенсувала ринкові енергетичні тарифи».

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248742761