Пенсійний фонд України забезпечив фінансування та виплату січневих пенсій у грудні поточного року
30.12.2015 | 10:10
ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
 
Сьогодні у Пенсійному фонді України відбувся брифінг Голови правління Олексія Зарудного щодо фінансування та виплати січневих пенсій у грудні поточного року

Сьогодні у Пенсійному фонді України відбувся брифінг Голови правління Олексія Зарудного щодо фінансування та виплати січневих пенсій у грудні поточного року.

«Пенсійний фонд розпочав виплату січневих пенсій. Починаючи з 29 грудня громадяни, які отримують пенсії через поштові відділення з датою виплати з 4 по 8 січня, зможуть їх одержати 29, 30 або 31 грудня. Якщо в ці дати пенсіонер не зможе отримати кошти, їх виплата буде забезпечена в період з 5 по 25 січня 2016 року. З 9 січня фінансування пенсій через поштові відділення відбудеться за встановленим графіком. Зарахування коштів на рахунки пенсіонерів, які отримують виплати через банківські установи з датою виплати з 4 по 23 січня буде здійснено протягом 29, 30 грудня», - підкреслив Олексій Зарудний.

У січні Пенсійний фонд України продовжить фінансування та виплату пенсій за січень 2016 року за встановленим графіком. Всі зобов’язання будуть виконані у законодавчо визначені строки.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248744189