Претендентів на будівництво обходів трьох населених пунктів на автомобільній дорозі М-03 Київ - Харків - Довжанський назвуть наживо
22.01.2016 | 12:25
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ
 

Перелік компаній – потенційних підрядників для виконання робіт з будівництва обходів сіл Покровська Багачка і Білоцерківка, а також першої черги обходу м. Полтава буде оприлюднений 22 січня 2016 року – розкриття пропозицій учасників конкурсних торгів транслюватиметься наживо на офіційному веб-сайті Укравтодору о 15:30.

Представлення тендерних пропозицій дорожніх компаній у публічному форматі відбуватиметься не вперше. Практика on-line трансляцій подібних заходів, запроваджена Головою Державного агентства автомобільних доріг України Андрієм Батищевим, має на меті значно збільшити прозорість у сфері державних закупівель в дорожній галузі.

Голова Укравтодору переконаний: «кожен громадянин України має право знати хто і у який спосіб здійснюватиме ремонт українських доріг, а потенційні учасники – скільки коштує виконання тих чи інших видів робіт у конкурентів».

Саме тому присутніми на заході, окрім компаній-учасників, можуть бути будь-які дорожні підприємства та організації, котрі вивчають ринок і бажають стати учасниками тендерів у майбутньому, а також представники ЗМІ та громадськості.

«Зміна формату процесу здійснення державних закупівель «за зачиненими дверима» на «наживо» має продемонструвати дорожнім організаціям всього світу прозорість механізму визначення переможців, збільшивши кількість учасників торгів, а отже й конкуренцію, що сприятиме зниженню вартості робіт», – неодноразово наголошував А.Батищев.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248780555