Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
25.01.2016 | 13:02
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
 

У районі проведення АТО обстрілів блокпостів, де прикордонники несуть службу разом із військовослужбовцями ЗСУ, не було.

На Донецькому напрямку в районі Маріуполя, Сартани та над акваторією Азовського моря прикордонники зафіксували польоти трьох безпілотних літальних апаратів. Поінформовано взаємодіючі підрозділи ЗСУ.

На КПВВ «Новотроїцьке» в одному з авто прикордонно-митна оглядова група виявила 120 тисяч гривень. Кошти везли з тимчасово непідконтрольної території у сумці між сидінням в салоні автомобіля. Наразі їх передали представникам зведеної мобільної групи для з'ясування всіх обставин та прийняття рішення.

Два автомобілі, що намагались перемістити  близько двох тисяч пачок сигарет та двох тонн господарчих товарів без відповідних документів затримали прикордонники Краматорського загону. Транспортні засоби прикордонний наряд зупинив на блокпості «Верхньоторецьке» та в районі населеного пункту Майорське. Вантажі вартістю понад 100 тисяч гривень передали представникам фіскальної служби.

Ще 4 автомобілі з вантажем канцелярських приладів, мобільними телефонами, продуктами харчування та трикотажними виробами прикордонники спільно з представниками фіскальної служби зупинили на контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Мар’їнка» та «Новотроїцьке». Виявлені товари загальною вартістю майже 200 тисяч гривень намагались перемістити на неконтрольовану територію приховавши серед речей та в конструктивних особливостях автомобілів.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248784336