На Львівщині 5 мільйонів гривень спрямували на розвиток земельного фонду
05.02.2016 | 15:35
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
 

У минулому році надходження до бюджетів місцевих рад Львівщини за відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв склали 7,77 млн. гривень. Більшу частину фінансового ресурсу – 5 млн. грн. – використали на проведення робіт із землеустрою та охорону земель.

Найбільший обсяг фінансування спрямували на впровадження заходів з охорони земель (2,5 млн. грн.), нормативну грошову оцінку землі (1,3 млн. грн.) та проведення інвентаризації (563 тис. грн.). Іншу частину коштів використали на поліпшення стану сільськогосподарських та лісогосподарських угідь (482 тис. грн.) та розробку проектів землеустрою щодо охорони земель (51 тис. грн.).

Загалом на спеціальних рахунках місцевих рад Львівської області акумульовано 20,1 млн. грн., що надійшли в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв.

«Місцеві ради можуть використати ці кошти на роботи із землеустрою, охорони та поліпшення земель. Реалізація таких заходів та землевпорядних робіт забезпечать у подальшому додаткові надходження коштів до місцевих бюджетів, сприятиме розвитку територій»,- відзначає Андрій Кавецький, начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Довідково

Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільсько- та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі.

Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248812542