Голова Держкомтелерадіо в Ужгороді розповів, яке майбутнє у комунальних газет
19.02.2016 | 12:47
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ
 

У Закарпатті у службовому відрядженні перебуває Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко. У четвер, 18 лютого, в Ужгороді він зустрівся з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем та головою Закарпатської обласної ради Михайлом Рівісом. Учасники зустрічі  обговорили  питання розвитку інформаційного простору прикордонної області. 

Також Олег Наливайко взяв участь у круглому столі з питань реформування друкованих комунальних ЗМІ. 

«В Україні більше півтисячі ЗМІ, засновниками яких є органи місцевої влади. Зараз розпочався процес роздержавлення таких видань. Це європейська практика. Протягом трьох років органи державної влади, місцевого самоврядування повинні вийти зі складу засновників зазначених друкованих ЗМІ, аби не мати впливу на редакції, а відтак і можливості маніпулювати суспільною свідомістю», - сказав Олег Наливайко.

Як повідомив директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА Ярослав Галас, на Закарпатті нараховується 29 комунальних друкованих видань, але реально з них виходить 15. Є приклад вдалого роздержавлення видання «Мукачівська панорама», яка самостійно виходить з 2002 року.

Крім того, на круглому столі обговорювалось питання запуску цього року суспільного телерадіомовлення. Голова Держкомтелерадіо запевнив, що це не вплине негативно на роботу редакції, що висвітлює життя нацменшин, Закарпатської філії НТКУ.

Олег Наливайко також підтримав ініціативу обласної влади представити ролики про туристичну привабливість Закарпаття у соціальних рекламі в ефірі системи НТКУ по всій країні.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248842280