Олексій Павленко: Міністерство готове передати всі підприємства галузі до Фонду держмайна
19.02.2016 | 14:05
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ
 

Щоб довести розпочаті проекти в аграрній галузі до кінця, потрібно від 6 до 8 місяців. Про це зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко в інтерв'ю виданню «Корреспондент».

«Наприклад, це завершення процесу дерегуляції. У минулому році ми розкрили різних корупційних схем на 12 млрд. грн. і за рахунок дерегуляції знищили потоків на понад 10 млрд. грн. Також ми фокусуємося на диверсифікації поставок української продукції. З 1 січня набула чинності Угода про зону вільної торгівлі з Євросоюзом. Нам необхідно затвердити великий пакет документів щодо продбезпеки – з фітосанітарних і ветеринарних стандартів. У цьому році ми плануємо підписати угоди про зону вільної торгівлі з Туреччиною та Ізраїлем», - зауважив Міністр.

Важливим напрямом діяльності Міністерства є приватизація держпідприємств галузі. Зокрема, за словами Олексія Павленко, приватизацію великих аграрних підприємств можливо завершити до кінця поточного року.

«Ми готові хоч сьогодні передати наші підприємства до Фонду держмайна. У Мінагрополітики понад 400 компаній, але більшість з них (близько 80%) перебувають або в стадії банкрутства, або ліквідації. Водночас до серйозних аграрних активів великий інтерес виявляють закордонні інвестори. Наприклад, до заводів Укрспирту», - наголосив голова відомства.

Водночас до ДПЗКУ, за інформацією Міністра, виявляють інтерес китайці, араби, в тому числі ряд великих мультикорпорацій, які займаються трейдингом.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248842699