Європейське Енергетичне Співтовариство вітає зусилля Міністерства енергетики та вугільної промисловості України у впровадженні конкурентних ринків
19.02.2016 | 16:51
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ
 

Європейське Енергетичне Співтовариство вітає зусилля Міністерства енергетики та вугільної промисловості України у впровадженні конкурентних ринків. Про це йшлося на зустрічі Міністра Володимира Демчишина з головою Секретаріату Енергетичного Співтовариства Янезом Копачем.

Під час зустрічі Янез Копач високо оцінив розроблений Міністерством проект Закону "Про ринок електроенергії" та висловив сподівання щодо якнайшвидшого внесення документа на розгляд Парламенту. Законопроект покликаний розпочати реформу взаємин на ринку електроенергії, повністю відповідає європейським правилам та Третьому енергетичному пакету.

 Володимир Демчишин також проінформував представників Енергетичного Співтовариства про наступні кроки реформування ринку газу, зокрема розроблений Міністерством за участю міжнародних експертів проект розподілу (unbunding) НАК "Нафтогаз України".

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248844164