Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
24.02.2016 | 12:57
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
 

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Минулої доби обстрілів блокпостів, на яких прикордонники несуть службу разом з військовослужбовцями ЗСУ, не було.

У Луганській області прикордонний наряд зафіксував політ безпілотного літального апарату. Літальний апарат, який російські найманці використовували для здійснення повітряної розвідки, був виявлений на напрямку н.п. Станиця Луганська. Поінформовано підрозділи ЗСУ.

На Донеччині та Луганщині прикордонники виявили підроблені документи. Так, у 2 громадян України, які слідували через контрольний пост «Лисичанськ», були знайдені підроблені довідки про реєстрацію тимчасового переселенця. В документах були підроблені печатки. Ще в одного українця співробітники Краматорського загону виявлено довідку про реєстрацію тимчасового переселенця не встановленого зразку. Даних громадян передали представникам Національної поліції.

На контрольному посту «Верхньоторецьке» прикордоний наряд зупинив 3 автомобілі, які в об’їзд дорожніх коридорів везли до неконтрольованої території вантажі. Всього транспортні засоби перевозили майже тонну одягу та продуктів харчування. Їх передали у фіскальну службу для прийняття правового рішення.

Ще 6 транспортних засобів з товарами виявили в КПВВ «Новотроїцьке» та «Мар’їнка» прикордонники спільно з представниками фіскальної служби. Автівки були завантажені одягом, комп’ютерною технікою, дитячою літературою та прикрасами. Вартість вантажів сягає близько 1 мільйона гривень. Товари передані зведеним мобільним групам.

А на «Гнутовому» прикордонники та митники у громадянина України, який рухався з підконтрольної бойовикам території, знайшли рослинну речовину та деталі до пістолету. На чоловіка спрацювала службова собака. Під час додаткової перевірки в термосі було виявлено 12 пакунків з травичкою, загалом 150 грамів, а серед речей замотані в ганчірку деталі до пістолету системи наган, а саме барабан, спусковий механізм та рукоятка. Для з’ясування обставин та прийняття правового рішення особу передано працівникам Національної поліції.

Через контрольний пункт «Зайцеве» до неконтрольованої території прослідувало 6 вантажних автомобілів від благодійної організації «Людина в біді». Автівки перевозили майже 70 тонн продуктів харчування для жителів Донецької області.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248854592