Приватизація ДП - єдиний дієвий шлях викорінення корупції, - Ярослав Краснопольський
25.02.2016 | 16:55
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ
 

Важливий аспект євроінтеграції вітчизняного агросектору – запровадження принципів прозорого та конкурентоспроможного бізнесу. Відтак ми готові максимально швидко передати усі аграрні ДП на приватизацію. Вони мають забезпечити своє право на існування в умовах конкурентного ринку. Приватизація ДП – єдиний дієвий шлях викорінення корупції. Про це повідомив Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський в ефірі радіостанції «Вести».

«Євроінтеграція – шлях до якості продукції, зокрема і після приватизаціїДП. Загалом стандарти ЄС сприяють підвищенню якості продукції. У відповідності до європейських стандартів, з 1 січня 2017 року в Україні не буде другого класу молока. Таким чином українська молочна продукція наблизилась до європейського рівня», - зауважив Перший заступник.

Ярослав Краснопольський повідомив, що  протягом 2015 року Мінагрополітикиразом з експертами та науковцями, громадськими організаціями напрацьовували Єдину комплексу Стратегію розвитку аграрної галузі до 2020 року. «Найближчим часом заплановано проведення колегії за участю іноземних донорів, щоб вони підтримали виконання даної програми. Комплексна Стратегія затверджена на Національній раді реформ і розглянута на засіданні аграрного комітету ВР. Розглянули пропозицію щодо розгляду її як законопроекту», - підкреслив Ярослав Краснопольський.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248858689