Павло Розенко: Ми повинні перекрити канали незаконного фінансування терористів
04.03.2016 | 11:46
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
 

Втрати держави від шахрайства при виплатах соціальної допомоги псевдопереселенцям становлять від 6 до 12 млрд. гривень на рік. Про це в інтерв’ю „ЛІГА.net” заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

 „Ці гроші або осідають в кишенях корумпованих чиновників, або надходять на території, непідконтрольні Україні, і йдуть на фінансування терористичних угруповань так званих ЛНР/ДНР. Є всі можливості перекрити ці потоки, а кошти направити на підвищення соціальних виплат реальним переселенцям. Міністерство соціальної політики буде ініціювати перед Урядом це питання” , - сказав він.

 За словами Павла Розенка, за фактами організації злочинних схем із оформлення виплат псевдопереселенцям відкрито вже більше 30 кримінальних проваджень щодо чиновників.

„У цій ситуації правоохоронні органи повинні проявити свою принциповість у боротьбі з корупціонерами і хабарниками. Вже відкрито понад 30 кримінальних справ за подібними фактами - якраз проти держслужбовців і організаторів злочинних схем, а не проти переселенців”, - наголосив Міністр, додавши, що у цих схемах задіяні представники різних відомств. „Це і співробітники ДМС, і місцевих органів влади, і Пенсійного фонду”, - уточнив він.

 Глава Мінсоцполітики зазначив, що навколо виплат псевдопереселенцям працюють добре організовані злочинні групи. „Обертаються мільярди гривень. Не виключаю, що найближчим часом почнеться війна компроматів, замовна кампанія в пресі і соціальних мережах проти керівництва СБУ та Мінсоцполітики. Упевнений, що будуть проводитися проплачені акції протесту. Люди, які контролюють такі колосальні потоки, не захочуть просто так їх втрачати. І під маркою "захисту прав переселенців" будуть робити все, щоб продовжувати грабувати Україну, грабувати справжніх переселенців. Для нас це очевидно”, - сказав він.

Павло Розенко вкотре наголосив, що справжні переселенці взагалі не повинні боятися: адже вони нічого не порушували. „У ситуації, яка склалася, нам набагато важливіше перекрити канали незаконного фінансування терористів з так званих ЛНР / ДНР”, - наголосив Міністр.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248874193