Уряд забезпечить відновлення виплат пенсій на окупованих територіях одразу, коли з'явиться така можливість, - Павло Розенко
04.03.2016 | 12:07
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
 

Пенсії українським громадянам, які залишилися на непідконтрольних українській владі територіях, нараховуються у повному обсязі. Про це Міністр соціальної політики Павло Розенко заявив в інтерв'ю виданню „ЛIГАБiзнесIнформ”.

"Усі пенсійні виплати депонуються. І як тільки буде можливість виплатити пенсії тим людям, що з якихось причин не змогли виїхати з тих районів Донецької та Луганської областей, які тимчасово не контролюються українською владою, ми їх виплатимо в повному обсязі”, - сказав він.

 „Ми не відмовляємося від соціального захисту українських громадян, які залишилися на окупованій території. Але зараз ці питання лежать у контексті повної, а не вибіркової реалізації Мінських угод", - підкреслив Павло Розенко.

 Глава Мінсоцполітики наголосив, що як тільки з’явиться можливість відновлення виплат пенсій на окупованих територіях Донбасу, Уряд знайде необхідні для цього кошти.  „Або за рахунок збільшення доходів Пенсійного фонду, або ж шляхом прямої дотації з держбюджету України. Так чи інакше кошти знайдемо”, - запевнив він.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248874386