Вадим Троян призначений першим заступником Голови Нацполіції
04.03.2016 | 14:55
НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ
 

Сьогодні, 4 березня, Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе представила Вадима Трояна як Першого заступника глави НПУ. Вона також окреслила коло завдань, над вирішенням яких працюватиме Вадим Троян на своїй новій посаді. Представлення колективу НПУ відбулося на відеоселекторній нараді за участі керівників підрозділів та територіальних управлінь Національної поліції.

«Я як глава Національної поліції вимагатиму від першого заступника абсолютно нове спрямування роботи кримінальної поліції, нову методологію, а також розкриття, розкриття і ще раз розкриття. Ми розуміємо, що це дуже важке завдання. Але я вважаю, що людина, яка дуже добре справилася з Київською областю, зможе це зробити», – наголосила Хатія Деканоідзе.

Другим завданням Вадима Трояна Хатія Деканоідзе назвала побудову нової структури кримінальної поліції і координацію роботи обласних підрозділів та центрального апарату відомства, зокрема - і у протидії незаконним заволодінням транспортних засобів.

Водночас Вадим Троян запевнив, що реформа структури Нацполіції – триватиме: «Ми продовжимо реформування структури поліції загалом і перейдемо до кримінального блоку».

Крім того, Вадим Троян назвав серед пріоритетів роботи поліції – протидію латентній, організованій, міжрегіональній та етнічній злочинності.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248875007