Міністр оборони України: "Реформування оборонної сфери за стандартами НАТО є ключовим пріоритетом зовнішньої і внутрішньої політики"
04.03.2016 | 18:43
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
 

Реформування оборонної сфери за стандартами НАТО є ключовим пріоритетом зовнішньої і внутрішньої політики. На цьому сьогодні, 4 березня у Києві, наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак, відкриваючи установче засідання Комітету реформ Міністерства оборони України.

У своєму виступі генерал армії України Степан Полторак наголосив, що керівництво держави чітко визначило воєнно-політичний курс України – досягнення критеріїв, необхідних для набуття членства в Європейському Союзі та НАТО.

«Глибоке реформування оборонної сфери відповідно до євроатлантичних стандартів віднесено до ключових пріоритетів зовнішньої і внутрішньої політики», - підкреслив глава вітчизняного оборонного відомства.

Міністр оборони України повідомив також, що на виконання рішення Президента України протягом 2014-2015 років проведено комплексний огляд сектору безпеки і оборони України, за результатами якого підготовлено основні стратегічні документи оборонного планування. У січні 2016 року Урядом схвалено Концепцію розвитку сектору безпеки і оборони України, яку після  розгляду Радою національної безпеки і оборони має затвердити Президент України.

«Ми переходимо до активної фази процесу системного реформування Української армії. Таке завдання поставлено перед нами Президентом України, - зазначив Міністр оборони. – Тому я ставлю завдання керівникам структурних підрозділів Міноборони та Генерального штабу - скласти чіткі помісячні плани проведення заходів реформ за напрямами діяльності, з визначенням конкретних завдань та закріплення відповідальних виконавців».

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248875972