Тетяна Слюз на Донеччині обговорила питання обслуговування коштів місцевих бюджетів в установах банків державного сектору
16.03.2016 | 10:04
ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
 

15 березня Голова Казначейства Тетяна Слюз перебуває з робочим візитом в Донецькій області.

В рамках візиту Тетяна Слюз відвідує Управління Казначейства у містах Димитрові, Дзержинську, Дружківці, Красноармійську, Костянтинівці , Краматорську, Слов’янську та Красному Лимані де проводить робочі зустрічі з трудовими колективами територіальних органів Казначейства, в ході яких обговорює з присутніми низку актуальних питань, пов’язаних зі змінами у законодавстві, окреслює перспективи розвитку та вдосконалення системи казначейського обслуговування бюджетних коштів, ознайомлюється з умовами праці казначеїв.

Під час перебування у м. Дзержинськ, Голова Казначейства провела нараду з керівництвом міських рад м. Дзержинська та м. Артемово, головами селищних рад смт Кірове, Новгородське і Щербинівка, розпорядниками й одержувачами бюджетних коштів та казначеями.

Очільниця Казначейства акцентувала увагу присутніх на умовах розміщення коштів органів місцевого самоврядування на вкладних та депозитних рахунках, недоліках та перевагах обслуговування коштів місцевих бюджетів у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ в установах банків державного сектору.

Також під час наради  обговорювалися питання, пов’язані з  фінансування об’єднаних територіальних громад та  обслуговуванням клієнтів через програмно-технічний комплекс „Клієнт Казначейства – Казначейство”.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248893948