Надходження за адмінпослуги, надані тернопільськими землевпорядниками, склали майже 400 тисяч гривень
16.03.2016 | 17:27
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
 

Спеціалісти територіальних органів Держгеокадастру Тернопільської області з початку року надали громадянам більше 20 тис. адміністративних послуг. Переважна більшість з них — 81%, або 13,1 тис. послуг – безоплатні. Інші 6,9 тис., або 19% від усіх адмінпослуг, надані на платній основі. Отримані кошти у сумі 379,9 тис. грн. спрямовані до загального фонду державного бюджету.

Найбільш запитуваними є послуги з надання витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. За отриманням цих сервісів звернулись 12,7 тис. мешканців Тернопільщини. Найчастіше до територіальних органів Держгеокадастру звертались у Тернопільському районі та місті Тернопіль.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248896202