Голова Державної казначейської служби перебуває з робочою поїздкою на Сході України
16.03.2016 | 20:32
Державна казначейська служба України
 

16 березня Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз перебуває з робочою поїздкою у Луганській та Донецькій областях.

У рамках візиту Тетяна Слюз відвідала управління Казначейства у м. Артемівськ та м. Дебальцеве, яке переміщене у м. Артемівськ Донецької області, а також головне управління Казначейства у Луганській області та управління Казначейства у м. Луганськ й у Жовтневому районі м. Луганськ, що тимчасово переміщені до м. Сєверодонецьк Луганської області, управління Казначейства у містах Попасна, Сєверодонецьк, Рубіжне, Кремінна та Лисичанськ, де провела робочі наради з трудовими колективами територіальних органів Казначейства.

Під час нарад розглянуто ряд важливих для системи Казначейства питань, серед яких впровадження централізованого сховища інформації для формування оперативної звітності Казначейства, перспективи розвитку та вдосконалення системи казначейського обслуговування.

Перебуваючи у м. Сєверодонецьк Луганської області, Тетяна Слюз провела зустріч зі студентами та викладачами Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Сєверодонецького хіміко-технологічного технікуму, відокремленого підрозділу «Інституту хімічних технологій».

Під час свого виступу Голова Казначейства розповіла про етапи бюджетного процесу, важливу роль Казначейства в реалізації пріоритетних завдань Уряду. Вона акцентувала увагу присутніх на основних напрямах реформування держави, реалізацію Закону України «Про відкритість використання публічних коштів», питання щодо фінансування об’єднаних територіальних громад, здійснила презентацію системи дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт Казначейства - Казначейство».

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248896998