Телеканал іномовлення України UA | TV став доступним глядачам Грузії
24.03.2016 | 09:37
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
 

Найбільший інтернет-провайдер Грузії, компанія «Caucasus Online», яка з 2011 року надає послуги IPTV (інтернет-телебачення), 23 березня 2016 року включила UA|TV в «основний пакет» телеканалів.

Послугами «Caucasus Online» користуються приблизно 60 000 абонентів у столиці Грузії Тбілісі, а також у містах Батумі, Поті, Зуґдіді, Кутаїсі, Руставі.

Міністр інформаційної політики Юрій Стець відзначив: «Символічним стало те, що в ефірі UA|TV грузинські глядачі мали змогу побачити відеоролик про акцію підтримки Надії Савченко у Тбілісі, головним учасником якої став Національний балет Сухішвілі. Це відео люб’язно надала UA|TV генеральний директор «Tabula Television» (Тбілісі) Тамара Черґолеішвівлі. Ми висловлюємо подяку за сприяння в поширенні українського іномовлення Грузії, зокрема Посольству Грузії в Україні».

Зазначимо, що Міністр інформаційної політики України Юрій Стець проводить регулярно зустрічі з послами інших країн та міжнародними організаціями з метою якомога швидше запустити телеканал іномовлення України UA|TV по всьому світу, даючи правдиві та офіційні новини про Україну.

Нагадаємо, запуск Мультимедійної платформи іномовлення України (МПІУ) відбувся 1 жовтня 2015 року. У рамках Мультимедійної платформи іномовлення України, замість супутникового телеканалу «УТР», в ефірі стартував телеканал UA|TV. Він мовить із трьох супутників: Amos 3, Azerspace 1, Galaxy 19, а також в Інтернеті на власному каналі в YouTube.

Правовим рушієм Мультимедійної платформи іномовлення України став Закон «Про систему іномовлення України», розроблений МІП, і який було підписано Президентом України 28 грудня 2015 року. Згідно з Законом з нового року МПІУ зареєстровано як державне підприємство.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248913215