В 9 областях відбудуться семінари з питань децентралізації в освіті
29.03.2016 | 11:06
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
 

29 березня 2016 року у Дніпропетровську за участю заступника Міністра освіти і науки Павла Хобзея відбудеться перший семінар на тему «Ефективне управління освітою в об'єднаних територіальних громадах. Від створення органу управління до реалізації плану оптимізації мережі шкіл».

З березня по квітень шведсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» і Міністерство освіти і науки України з метою поширення досвіду з децентралізації, а також забезпечення обміну успішними управлінськими практиками об'єднаних громад проводять серії виїзних семінарів у форматі «рівний - рівному» на тему «Ефективне управління освітою в об'єднаних територіальних громадах. Від створення органу управління до реалізації плану оптимізації мережі шкіл».

Семінари будуть проведені в областях, де створено 8 і більше об'єднаних територіальних громад. Це, зокрема, Дніпропетровська (15), Житомирська (9), Львівська (15), Одеська (8), Полтавська (15), Тернопільська (26), Волинська (5) і Рівненська (5), Чернівецька (10) області.

Детальніше про семінари у рубриці «Опорні школи» офіційного веб-сайту МОН України.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248925895